Τσακιρίδης

Παντελής Μαϊόβης, Νευρολόγος, MSc, PhD

proteas

Δεκαοκτώ μετάλλια του ΝΑΣΗ στα Γιάννενα

nash ioannina

Στις 23 & 24 Ιανουαρίου 2016 πραγματοποιήθηκαν στα Ιωάννινα οι Διασυλλογικοί Αγώνες Κολύμβησης "4th SWIMMING CUP IOANNINA 2016" που διοργάνωσε ο Κολυμβητικός Όμιλος Ιωαννίνων. Στους αγώνες συμμετείχαν 25 ομάδες από 16 πόλεις της Ελλάδας με περίπου 500 αθλητές/τριες.

Ο Ν.Α.Σ. Ημαθίας συμμετείχε με 19 αθλητές/τρίες, τέσσερις τις αγωνιστικής και δεκαπέντε της προαγωνιστικής κατηγορίας, οι οποίοι, με την άριστη καθοδήγηση του προπονητή τους Αλεξάντερ Κραβτσούκ, πραγματοποίησαν σπουδαία εμφάνιση με προσωπικά ρεκόρ και επιτεύξεις ορίων και κατάφεραν να αποσπάσουν συνολικά 18 μετάλλια: 4 ΧΡΥΣΑ, 6 ΑΡΓΥΡΑ και 8 ΧΑΛΚΙΝΑ.

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΝΔΡΩΝ
200μ ΠΡΟΣΘΙΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 1ος – ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ (2001) ΕΠΙΔΟΣΗ: 02:26.18

100μ ΠΡΟΣΘΙΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 1ος – ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ (2001) ΕΠΙΔΟΣΗ: 1:08.72

400μ ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 1ος – ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΣΑΒΒΑΣ (2001) ΕΠΙΔΟΣΗ: 04:55.06

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΓΥΝΑΙΚΩΝ
100μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 3η – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (2002) ΕΠΙΔΟΣΗ: 01:12.99

50 μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 5η – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (2002) ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:31.61

200μ ΥΠΤΙΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 5η – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ (2002) ΕΠΙΔΟΣΗ: 02:38.28

100μ ΥΠΤΙΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 11η – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (2003) ΕΠΙΔΟΣΗ: 01:20.18

200μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 11η – ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ (2003) ΕΠΙΔΟΣΗ: 02:42.80

50μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 13η – ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΘΕΟΔΩΡΑ (2003) ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:32.00
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 17η – ΤΣΙΟΥΓΓΑΡΗ ΜΑΡΙΑ (2003) ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:33.18

ΠΡΟΑΓΩΝΙΣΤΙΚΗ ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ
ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ 12 ΕΤΩΝ
100μ ΠΡΟΣΘΙΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 8ος – ΘΩΜΟΓΛΟΥ ΓΙΩΡΓΟΣ (2004) ΕΠΙΔΟΣΗ: 01:54.41

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 12 ΕΤΩΝ
200μ ΜΙΚΤΗ ΑΤΟΜΙΚΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 5η – ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΑ (2004) ΕΠΙΔΟΣΗ: 03:34.15

50μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 7η – ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΑ (2004) ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:43.06

100μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 7η – ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΑΡΤΕΜΙΑ (2004) ΕΠΙΔΟΣΗ: 01:25.86

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ 11 ΕΤΩΝ
50μ ΥΠΤΙΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 12ος – ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (2005) ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:55.63

50μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 13ος – ΜΠΑΜΠΑΛΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (2005) ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:47.10
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 14ος – ΠΑΝΤΗΣ ΓΙΩΡΓΟΣ (2005) ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:58.12

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 11 ΕΤΩΝ
50μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 8η – ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (2005) ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:48.39

50μ ΠΡΟΣΘΙΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 8η - ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (2005) ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:53.34

100μ ΠΡΟΣΘΙΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 9η - ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (2005) ΕΠΙΔΟΣΗ: 01:58.41

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ 10 ΕΤΩΝ (2006)
50μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 1ος – ΚΕΤΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:36.69
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 6ος – ΠΡΩΤΟΓΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:38.72

100μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 6ος - ΚΕΤΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ: 01:27.84

50μ ΠΡΟΣΘΙΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 2ος – ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:49.91

100 μ ΠΡΟΣΘΙΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 3ος - ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ ΕΠΙΔΟΣΗ: 01:49.72

50μ ΥΠΤΙΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 3ος – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:46.91
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 5ος – ΠΡΩΤΟΓΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:49.41

100μ ΥΠΤΙΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 3ος – ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ: 01:42.98

4 Χ 50μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 2η ΕΠΙΔΟΣΗ: 02:39.09
ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΠΡΩΤΟΓΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΚΕΤΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ

4 Χ 50μ ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 2η ΕΠΙΔΟΣΗ: 03:11.15
ΒΑΣΙΛΕΙΑΔΗΣ ΚΥΡΙΑΚΟΣ
ΤΣΑΧΟΥΡΙΔΗΣ ΓΑΒΡΙΗΛ
ΚΕΤΟΓΛΟΥ ΠΑΥΛΟΣ
ΠΡΩΤΟΓΕΡΗΣ ΑΓΓΕΛΟΣ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΚΟΡΙΤΣΙΩΝ 10 ΕΤΩΝ (2006)
50μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 2η – ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:37.69

100μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 3η – ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ ΕΠΙΔΟΣΗ: 01:31.50
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 9η – ΧΑΤΖΗΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΠΙΔΟΣΗ: 01:42.22

200μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 3η – ΧΑΤΖΗΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ ΕΠΙΔΟΣΗ: 03:28.80

50μ ΠΡΟΣΘΙΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 3η – ΣΤΑΦΥΛΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:51.34
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 4η – ΒΑΪΝΑ ΝΕΦΕΛΗ ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:53.84
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 7η – ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΔΜΗΤΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:58.41

100μ ΠΡΟΣΘΙΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 3η – ΣΤΑΦΥΛΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ ΕΠΙΔΟΣΗ: 01:57.03
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 6η – ΒΑΪΝΑ ΝΕΦΕΛΗ ΕΠΙΔΟΣΗ: 02:00.87

50μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 4η – ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:56.03

4 Χ 50μ ΕΛΕΥΘΕΡΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 2η ΕΠΙΔΟΣΗ: 02:49.12
ΣΤΑΦΥΛΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ
ΒΑΪΝΑ ΝΕΦΕΛΗ
ΧΑΤΖΗΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ

4 Χ 50μ ΜΙΚΤΗ ΟΜΑΔΙΚΗ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 4η ΕΠΙΔΟΣΗ: 03:15.72
ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ
ΣΤΑΦΥΛΙΔΟΥ ΓΕΣΘΗΜΑΝΗ
ΚΟΥΜΠΟΥΛΙΔΟΥ ΔΗΜΗΤΡΑ
ΧΑΤΖΗΝΑ ΝΙΚΟΛΕΤΑ

ΚΑΤΗΓΟΡΙΑ ΑΓΟΡΙΩΝ 9 ΕΤΩΝ (2007)
50μ ΥΠΤΙΟ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 2ος – ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:46.00
50μ ΠΕΤΑΛΟΥΔΑ
ΚΑΤΑΤΑΞΗ: 5ος – ΣΑΜΑΡΑΣ ΓΙΩΡΓΟΣ ΕΠΙΔΟΣΗ: 00:52.17

H iRepair έφτασε στην Βέροια!

ADAMELON Εργαστήριο Γεύσεων

Ασφάλειες και Κτηματομεσιτικά  ΠΟΛΥΜΕΡΗΣ Real Estate - Πάνω από 40 χρόνια εμπειρίας

kyriazis

sidiropoulos

studio 69