vorgia ban2023

Koronas ban

kalas2023

tsakiridis ban july21

ena animation

Δείτε τις προσφορές!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας - Ανακαινίσεις

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

protonio ban egraf

ΚΟΥΚΟΥΤΕΓΟΥ ΝΑΤΑΣΑ

 didactica

access ban20

Το πρόγραμμα των αγώνων χάντμπολ του Σαββατοκύριακου

Ανκαοινώθηκαν από την ΟΧΕ το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων χάντμπολ του Σαββατοκύριακου. Ο Ζαφειράκης θα παίξει την Παρασκευή στην Αθήνα με την ΑΕΚ. Αναλυτικά το πρόγραμμα:

Παρασκευή 17 Μαρτίου 2023

Handball Premier (21η αγωνιστική)

ΟΑΚΑ 17:00, ΑΕΚ- Ζαφειράκης Νάουσας
(Γερουλάνος- Γερουλάνος, Αντωνόπουλος)

Σάββατο 18 Μαρτίου 2023

Handball Premier (21η αγωνιστική)

Ηλιούπολης 14:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- ΧΑΝΘ
(Λεφάκης- Γιαβρούτας, Κυριακούλιας)

Βριλησσίων 15:00, ΕΣΝ Βριλησσίων- ΑΣΕ Δούκα
(Αβράμης- Χρόνης, Βέργος)

Νέα Κίος 16:00, Διομήδης Άργους- ΠΑΟΚ
(Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Ανταλής)

Σπίτι του Χάντμπολ 17:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- Ιωνικός Affidea
(Nάσκος- Χαρίτσος, Αποστολίδης)

Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- Bianco Monte Δράμα
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Κατσίκης)

Α1 Γυναικών (ημιτελικά- 1η αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 18:00, ΟΦΝ Ιωνίας- Αναγέννηση Άρτας
(Μερτινιάν- Τόλιος, Τσάκωνας)

Α2 Ανδρών (18η αγωνιστική)

Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- Αρχέλαος Κατερίνης
(Ηλιάδης- Σαπανίδης)

Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Φοίβος Συκεών
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Σίσκου)

Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- Πανελλήνιος
(Σκλαβενίτης- Βήτας, Αντωνόπουλος)

Μετς 18:00, Πήγασος Κυψέλης- Αθηναϊκός
(Γερουλάνος- Μπράμου)

Κέρκυρας 18:00, Φαίακας Κέρκυρας- ΓΑΣ Κιλκίς
(Φωτακίδης- Κινατζίδης, Αγγελίδης)

Πάτρας 18:00, Ακαδημία Πάτρας- Ποσειδών Λουτρακίου
(Καρυδάκης- Γιακαλής)

Β’ Ανδρών

Βόλου 17:00, Αγριά Βόλου- Δίας Μοσχάτου Ταύρου
(Βελάνη- Καποτάς)

Κλαδισού 17:30, Ιδομενέας Γαλατά- ΓΣ Παπασιδέρη Κορωπίου
(Γερουλάνος- Φωτεινάκη)

Κραχτίδη 18:00, ΓΕ Δράμας- Πανσερραϊκός
(Γράψας- Κυριακού, Δελόγλου)

Καματερού 18:00, Ασπίδα Αγ. Αναργύρων- Αμφικτύονες Λαμίας
(Δρακόπουλος- Παπαπαύλου)

Α2 Γυναικών

Κλαδισού 15:30, ΕΑΧ Χανιά- Αθηναϊκός
(Γερουλάνος- Φωτεινάκης)

Κερατσινίου 20:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Ακαδημία Πάτρας
(Μυλωνάς- Θεοδώρου)

Παίδων

Πάτρας 16:30, Ακαδημία Πάτρας- Ποσειδών Λουτρακίου
(Καρυδάκης- Γιακαλής)

Κυριακή 19 Μαρτίου 2023

Α1 Γυναικών (ημιτελικά- 1η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΠΑΟΚ Mateco- ΑΕΣΧ Πυλαίας
(Πατιός- Τσιάνας, Μεϊμαρίδης- Μιχαηλίδης)

Α2 Ανδρών (18η αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- HC Σαλαμίνας
(Καρυδάκης- Γιακαλής)

Κερατσινίου 18:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Άρης Νικαίας
(Φωτακίδης- Παπαπαύλου)

Σπίτι του Χάντμπολ 20:30, Εκμάθηση- Φίλιππος Βέροιας
(Θεοδοσίου- Παπούλιας)

Β’ Ανδρών

Καστοριάς 13:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Πόντιοι Κιλκίς
(Πήτας- Αγγελίδης)

Φιλίππειο 16:00, Φέρωνας Βέροιας- Άρτα Χάντμπολ
(Τζαφερόπουλος- Κυριακού)

Ιλισίων 17:00, Ηλυσιακός- Χαλάνδρι
(Σκλαβενίτης- Βήτας)

Α2 Γυναικών

Σπίτι του Χάντμπολ 14:00, Απόλλων Σταυρούπολης- Κερκυραϊκός
(Τορνικίδης- Βιολιτζής)

Καματερού 14:20, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Ακαδημία Πάτρας
(Δρακόπουλος- Μυλωνάς)

Καστοριάς 15:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Βορέας Αλεξανδρούπολης
(Πήτας- Αγγελίδης)

Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος- Εθνικός Κοζάνης
(Γκόγκας- Σαχίνογλου, Σαμαράς)

Αμυνταίου 19:00, Ελπίδες Αμυνταίου- ΑΟ Προσοτσάνης
(Μαυρίδης- Τομίδης)

Μάνος Λοίζος 19:30, Άρης Νικαίας- ΑΣ Ηλιούπολης
(Μπράμου- Θεοδώρου)

Σχέδια Βελτίωσης, Νέοι Γεωργοί, Αιτήσεις Gov/ΕΣΠΑ, Πληρωμές Λογαριασμών & άλλες υπηρεσίες

https://www.pliroforiodotis.gr/index.php/news/society-menu/education-menu/90511-smarteching-butcher-voucher

100% Ελληνικά χειροποίητα κοσμήματα!

kyriazis

methodos orizontio

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69