tsakiridis

Δείτε τις προσφορές!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας - Ανακαινίσεις

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

access ban20

pistofidis ban1

Το πρόγραμμα των αγώνων χάντμπολ του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκαν από την ΟΧΕ το πρόγραμμα του Σαββατοκύριακου και οι διαιτητές που θα διευθύνουν τα ματς. Αναλυτικά:

Σάββατο 18 Φεβρουαρίου 2023

Handball Premier (19η αγωνιστική)

Ηλιούπολης 14:00, Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή- Bianco Monte Δράμα
(Μερτινιάν- Τόλιος, Μίγκας)

Έδεσσας 18:00, Αερωπός Έδεσσας ManDynamic- ΕΣΝ Βριλησσίων
(Γράψας- Κυριακού, Σίσκου)

Νάουσας 18:00, Ζαφειράκης Νάουσας- ΧΑΝΘ
(Λινάρδος- Νικολαϊδης, Μπουγιάκας)

Νέα Κίος 18:00, Διομήδης Άργους- ΑΣΕ Δούκα
(Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Μεϊμαρίδης)

Α1 Γυναικών (16η αγωνιστική)

Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού
(Γκόγκας- Σαχίνογλου, Σαμαράς)

Βασιλικών 18:00, Ορφέας Σουρωτής- ΑΕΚ
(Θεοδοσίου- Βαγγελτζίκης, Μίχος)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΟΦΝ Ιωνίας
(Νάσκος- Χαρίτσος, Δελόγλου- Αποστολίδης)

Α2 Ανδρών

Πάτρας 17:00, Ακαδημία Πάτρας- Δόξα Βύρωνα
(Γερουλάνος- Γερουλάνος, Αντωνόπουλος)

Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Φαίακας Κέρκυρας
(Σαπανίδης- Ηλιάδης)

Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- ΟΦΝ Ιωνίας
(Ζήσης- Χαραλαμπίδης, Τσάκωνας)

Λουτρακίου 18:00, Ποσειδών Λουτρακίου- Πήγασος Κυψέλης
(Χρηστίδη- Δρακόπουλος)

Συκεών 18:00, Φοίβος Συκεών- ΑΕΠ Πανόραμα
(Γκόγκας- Σαχίνογλου)

Κιλκίς 19:00, ΓΑΣ Κιλκίς- Άρης Θεσσαλονίκης
(Πήτας- Αγγελίδης)

Βύρωνα 21:30, Αθηναϊκός- Ολυμπιακός Κερατσινίου
(Σκλαβενίτης- Λεφάκης, Ανταλής)

Β’ Ανδρών

Κορωπίου 16:30, ΓΣ Παπασιδέρης- Ιδομενέας Χανίων
(Βήτας- Γιαβρούτας)

Κιλκίς 17:00, Πόντιοι Κιλκίς- ΑΟΑ Καστοριάς
(Πήτας- Αγγελίδης)

Σερρών 17:00, Πανσερραϊκός- ΓΕ Δράμας
(Μαυρίδης- Τομίδης, Τσολοζίδης)

Κυριακή 19 Φεβρουαρίου 2023

Handball Premier (19η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΠΑΟΚ
(Πατιός- Τσιάνας, Μιχαηλίδης- Κατσίκης)

Α1 Γυναικών (16η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 15:00, ΠΑΟΚ Μateco- Aναγέννηση Άρτας
(Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Μιχαηλίδης)

Α2 Ανδρών

Μάνος Λοίζος 16:00, Άρης Νικαίας- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων
(Βήτας- Ψύλλος)

Αλεξανδρούπολης 18:00, Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης- Εκμάθηση
(Λινάρδος- Νικολαϊδης)

Β’ Ανδρών

Άρτας 16:00, Άρτα Handball- Φέρωνας Βέροιας
(Αβράμης- Χρόνης)

Νέας Ιωνίας 16:30, Χαλάνδρι- Ηλυσιακός
(Καρυδάκης- Γιακαλής)

Α2 Γυναικών

Καματερού 14:20, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- ΕΑΧ Χανιά
(Δρακόπουλος- Χαραλαμπίδης)

Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Άρης Νικαίας
(Κ. Γερουλάνος- Θεοδώρου)

Κερατσινίου 18:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- ΑΣ Ηλιούπολης
(Μπράμου- Στασινού)

Δευτέρα 20 Φεβρουαρίου 2023

Handball Premier (19η αγωνιστική)

ΟΑΚΑ 19:30, ΑΕΚ- Ιωνικός Affidea
(Xρηστίδη- Μπράμου, Αντωνόπουλος)

Τετάρτη 22 Φεβρουαρίου 2023

Κύπελλο Ανδρών (προημιτελικά)

Μάνος Λοίζος 17:30, Άρης Νικαίας- Διομήδης Άργους
(Ζήσης- Λεφάκης, Ανταλής)

Πέμπτη 23 Φεβρουαρίου 2023

Handball Premier (20η αγωνιστική)

ΧΑΝΘ 19:00, ΧΑΝΘ- ΑΕΚ
(Γκόγκας- Σαχίνογλου, Κατσίκης)

methodos orizontio

https://www.pliroforiodotis.gr/index.php/news/society-menu/education-menu/92749-smarteching-education-4

meta morfo22

protonio ban egraf

savantidou ban

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69