tsakiridis

Δείτε τις προσφορές!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας - Ανακαινίσεις

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

access ban20

Ορίστηκαν οι αγώνες του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκε το πρόγραμμα των αγώνων πρωταθλήματος του Σαββατοκύριακου αλλά των αγώνων κυπέλλου την ερχόμενη Τετάρτη. Αναλυτικά:

Handball Premier (15η αγωνιστική)

Ηλιούπολης 13:30, Ολυμπιακός - Αερωπός Έδεσσας (Καρυδάκης- Γιακαλής, Μίγκας)
Ιωνικού 18:00, Ιωνικός - Δράμα (Νάσκος- Χαρίτσος, Ανταλής)
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΑΣΕ Δούκα (Κινατζίδης- Φωτακίδης, Κατσίκης)
ΧΑΝΘ 19:00, ΧΑΝΘ- ΠΑΟΚ (Θεοδοσίου- Παπούλιας, Σαμαράς)

Α1 Γυναικών (12η αγωνιστική)

Βασιλικών 15:00, Ορφέας Σουρωτής- ΓΑΣ Καματερού (Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης, Δελόγλου)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας- ΠΑΟΚ (Γράψας- Κυριακού, Κατσίκης- Σίσκου)
Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- ΑΕΚ (Τζαφερόπουλος- Μπέτμαν, Αποστολίδης)

Α2 Ανδρών

Κατερίνης 18:00, Αρχέλαος Κατερίνης- Κύκλωπες Αλεξανδρούπολης (Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Άρης Νικαίας (Ζήσης- Μπράμου) 
Πανελληνίου 18:00, Πανελλήνιος- Ολυμπιακός Κερατσινίου (Λεφάκης- Γιαβρούτας)
Σαλαμίνας 18:00, HC Σαλαμίνας- Ακαδημία Πάτρας (Γερουλάνος- Γερουλάνος)
Φιλίππειο 18:00, Φίλιππος Βέροιας- Φοίβος Συκεών (Γκόγκας- Σαχίνογλου)
Σπίτι του Χάντμπολ 20:00, ΑΕΠ Πανόραμα- Εκμάθηση (Γράψας- Κυριακού)

Β’ Ανδρών

Φιλίππειο 15:00, Φέρωνας Βέροιας- ΑΟΑ Καστοριάς (Γκόγκας- Σαχίνογλου)
Κλαδισού 16:00, Ιδομενέας Γαλατά- ΑΟ Πολιτεία (Φωτεινάκης- Σαματά)
Σερρών 17:00, Πανσερραϊκός- ΓΕ Δράμας (Νικόλας- Μαυρίδου)
Κιλκίς 18:00, Πόντιοι Κιλκίς- Μακεδών Θεσσαλονίκης (Βιολιτζής- Μαρουλίδης)
Νέας Ιωνίας 18:00, Χαλάνδρι- Αμφικτύονες Λαμίας (Καρυδάκης- Γιακαλής)
Κορωπίου 20:00, ΓΣ Παπασιδέρης- Δίας Μοσχάτου Ταύρου (Μυλωνάς- Θεοδώρου)

Α2 Γυναικών

Κατερίνης 16:00, Ορφέας Κατερίνης- Απόλλων Σταυρούπολης (Λινάρδος- Νικολαϊδης)
Κέρκυρας 16:00, Κερκυραϊκός- Ελπίδες Αμυνταίου (Μαυρίδης- Τομίδης)
Μάνος Λοίζος 17:30, Άρης Νικαίας- Ακαδημία Πάτρας (Δρακόπουλος- Παπαπαύλου)
Κλαδισού 18:00, ΕΑΧ Χανιά- ΑΣ Ηλιούπολης (Φωτεινάκης- Σαματά)
Κοζάνης 18:00, Εθνικός Κοζάνης- Ζαφειράκης Νάουσας (Τσιάνας- Αγγελίδης)

Κυριακή 22 Ιανουαρίου 2023

Α2 Ανδρών

Μετς 14:45 Πήγασος Κυψέλης- Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων (Μερτινιάν- Τόλιος)
Σπίτι του Χάντμπολ 16:00, Άρης Θεσσαλονίκης- Φαίακας Κέρκυρας (Θεοδοσίου- Βαγγελτζίκης)
Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Δόξα Βύρωνα (Σκλαβενίτης- Βήτας, Τσάκωνας)

Α1 Γυναικών (12η αγωνιστική)

Μάνος Λοίζος 16:00, ΑΟΑΟΔ Κορυδαλλού- Αναγέννηση Άρτας (Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Αντωνόπουλος)

Α2 Γυναικών

Προσοτσάνης 16:00, ΑΟ Προσοτσάνης- Βορέας Αλεξανδρούπολης (Σαπανίδης- Ηλιάδης)
Βύρωνα 17:00, Αθηναϊκός- Ολυμπιακός Κερατσινίου (Ψύλλος- Δαμασκός)

Τετάρτη 25 Ιανουαρίου 2023

Κύπελλο Ανδρών (προημιτελικά)

Κραχτίδη 17:00, Δράμα- Ολυμπιακός
Μάνος Λοίζος 17:30, Άρης Νικαίας- Διομήδης Άργους
Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ- ΑΣΕ Δούκα
ΟΑΚΑ 18:00, ΑΕΚ- ΑΕΣΧ Πυλαίας

methodos orizontio

https://www.pliroforiodotis.gr/index.php/news/society-menu/education-menu/92749-smarteching-education-4

meta morfo22

kyriazis

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69