tsakiridis

Δείτε τις προσφορές!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας - Ανακαινίσεις

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

access ban20

super course

Το πρόγραμμα των αγώνων χάντμπολ του Σαββατοκύριακου

Ανακοινώθηκε ο ορισμός των αγώνων χάντμπολ του Σαββατοκύριακου καθώς και οι διαιτητές των αναμετρήσεων. Αναλυτικά:

Σάββατο 5 Νοεμβρίου 2022

Handball Premier (6η αγωνιστική)

Νέα Κίος 16:00, Διομήδης Άργους- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Τζαφερόπουλος- Λινάρδος, Ανταλής)

Ιωνικού 16:30, Ιωνικός Affidea- ΧΑΝΘ (Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

Κραχτίδης 18:00, Bianco Monte Δράμα- Ζαφειράκης Νάουσας (Γράψας- Κυριακού, Κατσίκης)

ΟΑΚΑ 18:00, ΑΣΕ Δούκα- Αερωπός Έδεσσας ManDynamic (Zήσης- Χαραλαμπίδης, Μίγκας)

Α2 Ανδρών

Κέρκυρας 16:00, Φαίακας Κέρκυρας- Αλέξανδρος Αξιούπολης (Μαυρίδης- Λάσκαρης)

Πανοράματος 16:30, ΑΕΠ Πανόραμα- Φοίβος Συκεών (Θεοδοσίου- Παπούλιας)

Βύρωνα 18:00, Δόξα Βύρωνα- Ακαδημία Πάτρας (Σκλαβενίτης- Λεφάκης, Αντωνόπουλος)

Καματερού 20:00, Λεωνίδας Αγ. Αναργύρων- Άρης Νίκαιας (Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, Άρης Θ.- ΓΑΣ Κιλκίς (Γκόγκας- Παπούλιας)

Κερατσινίου 21:30, Ολυμπιακός Κερατσινίου- Αθηναϊκός (Μερτινιάν- Τόλιος, Τσάκωνας)

Β’ Ανδρών

Κραχτίδης 20:00, ΓΕ Δράμας- Πανσερραϊκός (Σαπανίδης- Ηλιάδης)

Κορωπίου 20:00, Δίας Μοσχάτου- ΓΣ Παπασιδέρης (Μυλωνάς- Δαμάσκος)

Καματερού 21:45 Ασπίδα Αγ. Αναργύρων- Ιδομενέας Γαλατά (Ψύλλος- Γιαβρούτας)

Κυριακή 6 Νοεμβρίου 2022

Α2 Ανδρών

Μετς 14:45, Πήγασος Κυψέλης- Ποσειδών Λουτρακίου (Γερουλάνος- Γερουλάνος)

Νέας Ιωνίας 16:30, ΟΦΝ Ιωνίας- Πανελλήνιος (Καρυδάκης- Γιακαλής, Τσάκωνας)

Α2 Γυναικών

Γιαννιτσών 16:00, Μέγας Αλέξανδρος- Απόλλων Σταυρούπολης (Βαγγελτζίκης- Τορνικίδης)

Β’ Ανδρών

Λαμίας 16:00, Αμφικτύονες Λαμίας- ΑΕ Χαλανδρίου (Παλαμιώτης- Καποτάς)

Πολιτείας 17:00, ΑΟ Πολιτείας- Ιδομενέας Γαλατά (Δρακόπουλος- Παπαπαύλου)

Καστοριάς 17:00, ΑΟΑ Καστοριάς- Φέρωνας Βέροιας (Πήτας- Νικολαϊδης)

Άρτας 18:00, Αναγέννηση Άρτας- Άρτα Χάντμπολ 2015 (Αβράμης- Χρόνης)

Ιλισίων 18:00, Ηλυσιακός- Κένταυρος (Βήτας- Μπράμου)

Πανοράματος 19:00, Μακεδών- Πόντιοι Κιλκίς (Εφραιμίδης- Νικόλας)

Τετάρτη 9 Νοεμβρίου 2022

Handball Premier (6η αγωνιστική) 

Σπίτι του Χάντμπολ 18:00, ΠΑΟΚ- ΑΕΚ (Πατιός- Τσιάνας, Κατσίκης- Μεϊμαρίδης)

Βριλησσίων 19:30, ΕΣΝ Βριλησσίων- Ολυμπιακός ΣΦΠ/Όμιλος Ξυνή (Τόλιος- Λεφάκης, Κυριακούλιας)

Α2 Ανδρών

Αξιούπολης 20:30, Αλέξανδρος Αξιούπολης- Εκμάθηση (Θεοδοσίου- Βαγγελτζίκης)

methodos orizontio

https://www.pliroforiodotis.gr/index.php/news/society-menu/education-menu/92749-smarteching-education-4

meta morfo22

kyriazis

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69