Τσακιρίδης

Γ. ΚΕΣΙΔΗΣ Α.Ε. - Εξουσιοδοτημένος Έμπορος & Επισκευαστής Mercedes-Benz & Smart
Παντελής Μαϊόβης, Νευρολόγος, MSc, PhD

Δείτε το Πασχαλινό φυλλάδιο προσφορών!

Εντός στην πρεμιέρα Φίλιππος και Βέροια - Ρεπό ο Ζαφειράκης

Πραγματοποιήθηκε η κλήρωση του πρωταθλήματος στην Handball Premier και την Α1 γυναικών. Στο πρωτάθλημα των ανδρών, ο Φίλιππος θα υποδεχθεί την Πυλαία ενώ ο Ζαφειράκης ξεκινά με ρεπό. Στις γυναίκες, η Βέροια θα υποδεχθεί τον Εθνικό Κοζάνης. Όλες οι αγωνιστικές στις δύο μεγάλες κατηγορίες :

Το πρόγραμμα της Handball Premier 2020-2021

1ος όμιλος
19.09.2020 1η Αγωνιστική - 8η Αγωνιστική 14.11.2020
Α.Σ.Ε. Δούκα-Διομήδης Άργους
Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic
Α.Ε.Κ.-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

26.09.2020 2η Αγωνιστική - 9η Αγωνιστική 21.11.2020
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Α.Σ.Ε. Δούκα
Διομήδης Άργους-Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα
Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Α.Ε.Κ.

03.10.2020 3η Αγωνιστική - 10η Αγωνιστική 28.11.2020
Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Α.Ε.Κ.-Διομήδης Άργους
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic

07.10.2020 4η Αγωνιστική - 11η Αγωνιστική 05.12.2020
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Α.Ε.Κ.
Α.Σ.Ε. Δούκα-Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα
Διομήδης Άργους-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή

10.10.2020 5η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 12.12.2020
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Α.Ε.Κ.-Α.Σ.Ε. Δούκα
Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Διομήδης Άργους

17.10.2020 6η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 19.12.2020
Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας-Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic
Α.Σ.Ε. Δούκα-Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή
Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα-Α.Ε.Κ.

24.10.2020 7η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 30.12.2020
Διομήδης Άργους-Ιωνικός Ν. Φιλαδέλφειας
Άρης Νίκαιας Olympic Diagnostic-Α.Σ.Ε. Δούκα
Ολυμπιακός Σ.Φ.Π. Όμιλος Ξυνή-Χάντμπολ Κλαμπ Σαλαμίνα

2ος όμιλος
19.09.2020 1η Αγωνιστική - 8η Αγωνιστική 14.11.2020
Φαίακας Κέρκυρας-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte
Φίλιππος Βέροιας-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Π.Α.Ο.Κ.-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic

26.09.2020 2η Αγωνιστική - 9η Αγωνιστική 21.11.2020
Ζαφειράκης Νάουσας-Φαίακας Κέρκυρας
Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Φίλιππος Βέροιας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Π.Α.Ο.Κ.

03.10.2020 3η Αγωνιστική - 10η Αγωνιστική 28.11.2020
Φίλιππος Βέροιας-Ζαφειράκης Νάουσας
Π.Α.Ο.Κ.-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte
Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

07.10.2020 4η Αγωνιστική - 11η Αγωνιστική 05.12.2020
Ζαφειράκης Νάουσας-Π.Α.Ο.Κ.
Φαίακας Κέρκυρας-Φίλιππος Βέροιας
Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic

10.10.2020 5η Αγωνιστική - 12η Αγωνιστική 12.12.2020
Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Ζαφειράκης Νάουσας
Π.Α.Ο.Κ.-Φαίακας Κέρκυρας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte

17.10.2020 6η Αγωνιστική - 13η Αγωνιστική 19.12.2020
Ζαφειράκης Νάουσας-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
Φαίακας Κέρκυρας-Αερωπός Έδεσσας Mandynamic
Φίλιππος Βέροιας-Π.Α.Ο.Κ.

24.10.2020 7η Αγωνιστική - 14η Αγωνιστική 30.12.2020
Γ.Σ. Δράμα Bianco Monte-Ζαφειράκης Νάουσας
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-Φαίακας Κέρκυρας
Αερωπός Έδεσσας Mandynamic-Φίλιππος Βέροιας

To πρόγραμμα της Α1 Γυναικών

1ος όμιλος
10.10.2020 1η Αγωνιστική - 4η Αγωνιστική 31.10.2020
Α.Σ.Β. Αθηναϊκός-Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού
Γ.Α.Σ. Καματερού-Ο.Φ. Ν. Ιωνίας

17.10.2020 2η Αγωνιστική - 5η Αγωνιστική 14.11.2020
Γ.Α.Σ. Καματερού-Α.Σ.Β. Αθηναϊκός
Ο.Φ. Ν. Ιωνίας-Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού

24.10.2020 3η Αγωνιστική - 6η Αγωνιστική 12.12.2020
Α.Ο.Α.Ο.Δ. Κορυδαλλού-Γ.Α.Σ. Καματερού
Α.Σ.Β. Αθηναϊκός-Ο.Φ. Ν. Ιωνίας

2ος όμιλος
10.10.2020 1η Αγωνιστική - 4η Αγωνιστική 31.10.2020
Α.Ο. Προσοτσάνης-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας
HONDA Πανόραμα-Π.Α.Ο.Κ. Mateco

17.10.2020 2η Αγωνιστική - 5η Αγωνιστική 14.11.2020
HONDA Πανόραμα-Α.Ο. Προσοτσάνης
Π.Α.Ο.Κ. Mateco-Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας

24.10.2020 3η Αγωνιστική - 6η Αγωνιστική 12.12.2020
Α.Ε.Σ.Χ. Πυλαίας-HONDA Πανόραμα
Α.Ο. Προσοτσάνης-Π.Α.Ο.Κ. Mateco

3ος όμιλος
10.10.2020 1η Αγωνιστική - 4η Αγωνιστική 31.10.2020
Αναγέννηση Άρτας-Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών
Βέροια 2017-Εθνικός Κοζάνης

17.10.2020 2η Αγωνιστική - 5η Αγωνιστική 14.11.2020
Βέροια 2017-Αναγέννηση Άρτας
Εθνικός Κοζάνης-Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών

24.10.2020 3η Αγωνιστική - 6η Αγωνιστική 12.12.2020
Μ. Αλέξανδρος Γιαννιτσών-Βέροια 2017
Αναγέννηση Άρτας-Εθνικός Κοζάνης

H iRepair έφτασε στην Βέροια!

methodos orizontio

kyriazis

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΚΟΛΛΙΝΟΣ Α. | Τεχνικό Γραφείο Ανελκυστήρων

sidiropoulos

studio 69