Τσακιρίδης

Παντελής Μαϊόβης, Νευρολόγος, MSc, PhD

Δείτε το Πασχαλινό φυλλάδιο προσφορών!

Το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγώνων χάντμπολ

Ανακοινώθηκαν από την ΟΧΕ το πρόγραμμα και οι διαιτητές των αγωνιστικών του Σαββατοκύριακου. Αναλυτικά:

Σάββατο 9 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (6η αγωνιστική)

ΟΑΚΑ 17:00, ΑΣΕ Δούκα- Άρης Νίκαιας (Βήτας -Σκλαβενίτης, Μίγκας)
ΔΑΚ Βικέλας 18:00, Φίλιππος Βέροιας –ΠΑΟΚ (Λινάρδος -Νικολαϊδης, Ζέρβας)
ΔΑΚ Έδεσσας 18:00, Αερωπός ManDynamic- Διομήδης Άργους (Δελόγλου -Θεοδοσίου, Μεϊμαρίδης)
ΔΓ Νίκαιας 18:00, Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή- ΑΕΣΧ Πυλαίας (Τόλιος- Ψύλλος, Ανταλής)
Ιωνικού 20:30, Ιωνικός ΝΦ- ΑΕΚ (Χαραλαμπίδης- Ζήσης, Ανταλής)

A1 Γυναικών (3η Αγωνιστική)

Φιλίππειο 15:30, Βέροια 2017 -Μέγας Αλέξανδρος (Τέμης- Πίτας, Σίσκου)
Πανοράματος 16:30, Πανόραμα HONDA – Αναγέννηση Άρτας Φέτα Ήπειρος (Πατιός -Τσιάνας, Σαμαράς)

Α2 Ανδρών (4η Αγωνιστική)

Αξιούπολης 18:00, Αλέξανδρος Αξιούπολης - Ελπίδες Αμυνταίου (Χαρίτσος -Βαγγελτζίκης)
Βύρωνα 18:00, Αθηναϊκός- Ηλυσιακός (Αβράμης -Χρόνης)
Σαλαμίνας 18:00, Σαλαμίνα H.C.- Νηρέας (Τσάκωνας - Καρυδάκης)
Πανελληνίου 18:30, Πανελλήνιος- Πανιώνιος (Φωτακίδης- Μπράμου)
ΧΑΝΘ, 20:00 ΧΑΝΘ –Αρχέλαος Κατερίνης (Νάσκος- Γράψας)
Λουτρακίου 20:00, Ποσειδών Λουτρακίου -Ακαδημία Πάτρας (Φωκίτης -Λεφάκης)

Κυριακή 10 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (6η αγωνιστική)

Κραχτίδης 13:00 Δράμα Bianco Monte- Φαίακας Κέρκυρας (ΕΡΤSPORTS) (Νάσκος -Χαρίτσος, Κατσίκης)

A1 Γυναικών (3η Αγωνιστική)

Προσοτσάνης Δ.Γ. 16:00 ΑΟ Προσοτσάνης -ΠΑΟΚ Mateco (Νάσκος-Χαρίτσος, Κατσίκης)

Α2 Ανδρών (4η Αγωνιστική)

Νέας Ιωνίας 16:30, Ο.Φ Ιωνίας- ΕΣΝ Βριλησσίων (Τσάκωνας -Φωκίτης)
Αλεξανδρούπολης 18:00, Κύκλωπες- ΓΑΣ Κιλκίς (Ουζούνης- Παρασκευούδης)

Τρίτη 12 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (7η αγωνιστική)

Σπίτι του Χάντμπολ 21:00, ΑΕΣΧ Πυλαίας - Αερωπός ManDynamic (Πατιός- Τσιάνας, Αγγελίδης)

Τετάρτη 13 Νοεμβρίου 2019

Handball Premier (7η αγωνιστική)

Νεάπολης 17:00, ΠΑΟΚ -Ολυμπιακός/Όμιλος Ξυνή (ΕΡΤSPORTS) (Τζαφερόπουλος -Μπέτμαν, Μεϊμαρίδης)

A1 Γυναικών (3η Αγωνιστική)

Νίκαιας 19:45, ΑΟΑΟΔΚ Vtech –ΟΦΝ Ιωνίας (Λεφάκης- Καρυδάκης)

*Η Αναγέννηση Άρτας με έγγραφο της προς την ΟΧΕ παραιτείται από την συνέχεια του πρωταθλήματος της Α2 Ανδρών και του Κυπέλλου Ελλάδος, περιόδου 2019-2020.

*Λόγω ευρωπαϊκών υποχρεώσεων του σωματείου Βέροια 2017, ο αγώνας της Α1 Γυναικών Πυλαία 2014 - Βέροια 2017 μεταφέρεται για τις 20/11/2019

H iRepair έφτασε στην Βέροια!

ΝΑΝΤΣΗ ΑΘΗΝΑ, Ψυχολόγος

ADAMELON Εργαστήριο Γεύσεων

kyriazis

ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ Κ. - ΚΟΛΛΙΝΟΣ Α. | Τεχνικό Γραφείο Ανελκυστήρων

sidiropoulos

studio 69