tsakiridis ban july21

Δείτε το φυλλάδιο προσφορών!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

 fancy jewelry store

access ban20

super course

Πρωταθλητής παίδων ο Φίλιππος

Ξεκίνησε την Δευτέρα και θα ολοκληρωθεί αύριο στη Θεσσαλονίκη («ΔΑΚ Συκεών» και «Σπίτι του Χάντμπολ») η τελική φάση του Πανελληνίου Πρωταθλήματος Παίδων με την συμμετοχή 8 ομάδων.

Μετά τα σημερινά αποτελέσματα ο τίτλος κρίθηκε και μαθηματικά, αφού ο Φίλιππος Βέροιας επιβλήθηκε της ΑΕΣΧ Πυλαίας, φτάνοντας τους 4 πόντους, κάτι που σημαίνει ότι το αυριανό ματς με τον Άρη έχει ενδιαφέρον μόνο για την ομάδα της Νίκαιας. Οι Βεροιώτες έχουν υπέρ τους και την ισοβαθμία με τον Φοίβο, τον οποίο κέρδισαν άνετα στην Α' φάση. Οι ομάδες των Συκεών, της Νίκαιας και της Πυλαίας θα παλέψουν στους αυριανούς αγώνες για τα δύο μετάλλια που απομένουν.

ΠΡΟΓΡΑΜΜΑ- ΑΠΟΤΕΛΕΣΜΑΤΑ

Δευτέρα 26 Ιουνίου 2017
1η αγωνιστική
Ζαφειράκης Νάουσας- Άρης Νίκαιας 15-21 (8-10)
Φοίβος Συκεών- Ιωνικός ΝΦ 34-21 (13-9)
Φίλιππος Βέροιας- ΧΑΝΘ 30-28 (16-16)
ΑΣΕ Δούκα- ΑΕΣΧ Πυλαίας 28-25 (13-9)

Τρίτη 27 Ιουνίου 2017
2η αγωνιστική
Φοίβος Συκεών- ΧΑΝΘ 23-17 (12-10)
Ζαφειράκης Νάουσας- ΑΕΣΧ Πυλαίας 29-30 (15-19)
Φίλιππος Βέροιας- Ιωνικός ΝΦ 34-27 (16-15)
ΑΣΕ Δούκα- Άρης Νίκαιας 15-17 (10-9)

3η αγωνιστική
Ιωνικός ΝΦ- ΧΑΝΘ 28-34 (12-13)
ΑΕΣΧ Πυλαίας- Άρης Νίκαιας 28-28 (15-12)
Φοίβος Συκεών- Φίλιππος Βέροιας 21-32 (6-16)
ΑΣΕ Δούκα- Ζαφειράκης Νάουσας 23-24 (13-10)

Τελικές Βαθμολογίες Α’ φάσης
Α’ όμιλος
1. Άρης Νίκαιας 5
2. ΑΕΣΧ Πυλαίας 3
3. Ζαφειράκης Νάουσας 2
4. ΑΣΕ Δούκα 2

Β’ όμιλος
1. Φίλιππος Βέροιας 6
2. Φοίβος Συκεών 4
3. ΧΑΝΘ 2
4. Ιωνικός ΝΦ 0

Τετάρτη 28 Ιουνίου 2017
ΔΑΚ Συκεών
Ζαφειράκης Νάουσας- Ιωνικός ΝΦ 26-26 (12-14)
ΧΑΝΘ- ΑΣΕ Δούκα 21-34 (11-19)
Άρης Νίκαιας- Φοίβος Συκεών 15-23 (5-9)
Φίλιππος Βέροιας- ΑΕΣΧ Πυλαίας 26-20 (11-11)

Βαθμολογίες Β’ φάσης
Γ’ όμιλος (1-4 θέσεις)
1. Φίλιππος Βέροιας 4
2. Φοίβος Συκεών 2
3. Άρης Νίκαιας 1
4. ΑΕΣΧ Πυλαίας 1

Δ’ όμιλος (5-8 θέσεις)
1. Ζαφειράκης Νάουσας 3
2. ΑΣΕ Δούκα 2
3. ΧΑΝΘ 2
4. Ιωνικός ΝΦ 1

Πέμπτη 29 Ιουνίου 2017
ΔΑΚ Συκεών
09:00 ΑΣΕ Δούκα- Ιωνικός ΝΦ
10:45 Ζαφειράκης Νάουσας- ΧΑΝΘ
12:30 ΑΕΣΧ Πυλαίας- Φοίβος Συκεών
14:30 Άρης Νίκαιας- Φίλιππος Βέροιας

H iRepair σας περιμένει στην Βέροια!

Σύγχρονο κέντρο παιδιατρικής φυσικοθεραπείας «EVA TSILI»!

100% Ελληνικά χειροποίητα κοσμήματα!

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69