tsakiridis

Δείτε τις προσφορές!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας - Ανακαινίσεις

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

access ban20

"Ισχυρός Δήμος": Οι σταυροί προτίμησης των υποψηφίων σε όλες τις τοπικές κοινότητες (τελικό)

Μετά την απόφαση που εξέδωσε το Πρωτοδικείο Βέροιας, η επίσημη σταυροδοσία των υποψηφίων σε όλες τις τοπικές κοινότητες στον συνδυασμό "Ισχυρός Δήμος" του Κώστα Παλουκίδη έχει ως εξής:

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Μαρίνης)

1. ΓΙΑΤΖΗ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΘΕΟΧΑΡΗ 4

2. ΚΝΙΣΟΒΙΤΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 4

3. ΟΠΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 47

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου)

1. ΚΑΡΑΝΑΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΠΟΣΤΟΛΟΥ 19

2. ΚΕΧΑΓΙΑΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ (ΝΩΝΤΑΣ) του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 6

3. ΤΣΙΤΙΝΙΔΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΣΤΡΑΤΙΟΥ 52

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ασώματα)

1. ΖΓΚΟΥΡΑΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΖΗΣΗ 20

2. ΚΡΟΜΜΥΔΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 26

3. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 58

4. ΣΙΣΚΟΥ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 1

5. ΧΑΡΙΣΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 18

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βεργίνης)

1. ΖΗΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 135

2. ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 59

3. ΝΤΟΒΑΣ ΘΩΜΑΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 106

4. ΠΥΛΩΡΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΘΕΟΔΟΣΙΟΥ 43

5. ΧΡΙΣΤΟΔΟΥΛΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΛΑΖΑΡΟΥ 52

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Βερμίου)

1. ΜΠΕΚΑΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 83

2. ΤΖΙΜΟΥΡΤΟΥ ΣΟΥΛΤΑΝΑ (TANΙΑ) του ΠΕΤΡΟΥ 189

3. ΤΣΙΑΠΑΡΑΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 94

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουλούρας)

1. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 78

2. ΚΑΡΑΠΙΠΕΡΗ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 6

3. ΧΑΣΑΝ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 14

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λυκόγιαννης)

1. ΓΙΑΝΝΑΡΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 5

2. ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΚΟΣΜΑ 45

3. ΧΑΤΖΗΓΕΩΡΓΙΟΥ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 52

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακροχωρίου)

1. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΛΟΥΛΟΥΔΑ (ΛΟΛΑ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 113

2. ΜΑΚΡΙΔΟΥ ΕΥΔΟΚΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 117

3. ΜΑΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΘΩΜΑΣ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 242

4. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΑΝΔΡΕΑ 48

5. ΧΑΤΖΗΑΝΤΩΝΟΓΛΟΥ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 62

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλατιτσίων)

1. ΚΑΚΑΓΙΑΝΝΗ ΣΤΕΛΛΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 59

2. ΤΣΙΟΥΝΤΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 4

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πατρίδος)

1. ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΘΕΟΦΙΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 162

2. ΟΡΦΑΝΙΔΟΥ ΑΙΚΑΤΕΡΙΝΗ (ΚΑΙΤΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 75

3. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΕΡΑΦΕΙΜ 93

4. ΧΡΥΣΟΣΤΟΜΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΛΑΖΑΡΟΥ 29

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ράχης)

1. ΒΟΓΙΑΤΖΟΓΛΟΥ ΛΑΖΑΡΟΣ του ΑΒΡΑΑΜ 7

2. ΜΑΝΩΛΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 45

3. ΣΤΕΦΑΝΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 124

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριζωμάτων)

1. ΛΟΤΣΙΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 3

2. ΜΠΡΑΝΤΗΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΟΔΥΣΣΕΑ 101

3. ΣΥΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 116

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σφηκιάς)

1. ΒΟΥΛΓΑΡΗ ΣΟΦΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 11

2. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ (ΓΙΩΤΑ) του ΙΩΑΝΝΗ 60

3. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 79

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριλόφου)

1. ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΣΤΕΡΓΙΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 150

2. ΜΠΙΡΝΑΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 26

3. ΠΡΥΜΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 77

4. ΤΡΑΝΤΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 37

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριποτάμου)

1. ΙΝΤΖΕΒΙΔΟΥ ΜΑΡΙΝΑ του ΛΕΩΝΙΔΑ 22

2. ΜΑΡΑΝΤΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 26

3. ΡΩΜΑΝΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 61

4. ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΙΟΡΔΑΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 42

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φυτείας)

1. ΒΥΖΑ ΚΑΛΛΙΟΠΗ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 78

2. ΜΑΥΡΙΔΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 6

3. ΠΕΡΙΣΤΕΡΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΟΥ 21

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άμμος)

1. ΚΟΥΣΑΤΑΛΟΓΛΟΥ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΝΑΔΙΟΥ 13

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δασκίου)

1. ΜΑΥΡΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ της ΙΩΑΝΝΑΣ 9

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας)

1. ΚΑΝΔΥΛΙΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 3

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κουμαριάς)

1. ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 49

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πολυδένδρου)

1. ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 38

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Συκέας)

1. ΣΙΣΣΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΣΤΕΡΙΟΥ 13

methodos orizontio

https://www.pliroforiodotis.gr/index.php/news/society-menu/education-menu/92749-smarteching-education-4

meta morfo22

kyriazis

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69