tsakiridis

Δείτε τις προσφορές!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας - Ανακαινίσεις

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

access ban20

super course

"Νέα Εποχή Αλλάζουμε": Οι σταυροί προτίμησης των υποψηφίων σε όλες τις τοπικές κοινότητες (τελικό)

Μετά την απόφαση που εξέδωσε το Πρωτοδικείο Βέροιας, η επίσημη σταυροδοσία των υποψηφίων σε όλες τις τοπικές κοινότητες στον συνδυασμό "Νέα Εποχή" του Θεόφιλου Κορωνά έχει ως εξής:

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Βαρβάρας)

1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΓΡΗΓΟΡΙΟΣ του ΑΝΑΝΙΑ 9

2. ΑΠΟΣΤΟΛΟΠΟΥΛΟΥ ΑΡΓΥΡΩ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 40

3. ΜΙΧΑΗΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΘΕΟΛΟΓΟΥ 93

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Μαρίνης)

1. ΚΑΣΑΜΠΑΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 45

2. ΚΑΣΑΠΗ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ του ΗΛΙΑ 110

3. ΚΟΥΜΡΙΑ ΕΝΤΟΥΕΝΑ του ΝΤΕΡΙΜ 30

4. ΡΑΠΤΗΣ ΠΑΣΧΑΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 14

5. ΣΑΜΙΩΤΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου)

1. ΚΑΛΑΪΝΤΖΙΔΟΥ ΕΥΘΑΛΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 17

2. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 71

3. ΚΟΥΤΡΟΥΛΙΑΣ ΘΕΟΦΑΝΗΣ του ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΥ 94

4. ΠΑΠΑΡΕΝΤΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 136

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γεωργιανών)

1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 64

2. ΜΩΥΣΙΔΟΥ ΖΩΗ του ΣΑΒΒΑ 12

3. ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ (ΡΙΤΣΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 32

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διαβατού)

1. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 19

2. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΥ ΧΡΥΣΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 32

3. ΜΠΑΖΟΥΚΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 60

4. ΤΣΟΥΛΤΣΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 61

5. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΦΩΤΙΟΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 27

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Βερμίου)

1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΑΝΑΝΙΑ 18

2. ΑΝΔΡΟΝΙΑΔΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 43

3. ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 35

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουλούρας)

1. ΘΕΟΧΑΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 88

2 ΚΑΡΑΤΑΣΙΟΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 40

3. ΚΟΚΟΝΕΣΙ ΘΑΝΑΣ του ΛΑΜΠΙ 14

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακροχωρίου)

1. ΑΝΤΩΝΙΑΔΟΥ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 40

2. ΑΡΑΜΠΑΤΖΗΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΥ 297

3. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 123

4. ΘΥΜΙΟΠΟΥΛΟΥ ΞΑΝΘΙΠΠΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 48

5. ΚΙΖΗ ΕΥΑΓΓΕΛΙΑ του ΣΤΕΛΛΙΟΥ - ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ ΛΙΛΙΑ 12

6. ΚΟΛΕΤΣΑ ΕΥΑΝΘΙΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 101

7. ΤΖΕΛΙΝΗ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 48

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Νικομήδειας)

1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΑΝΑΝΙΑΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 9

2. ΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΥ ΕΥΔΟΞΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 8

3. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΑΡΘΕΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 13

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλατιτσίων)

1. ΚΡΑΧΑΛΑ ΟΛΓΑ του ΙΩΑΝΝΗ 3

2. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ ΜΑΡΙΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 5

3. ΜΑΓΑΛΙΟΣ ΑΝΕΣΤΗΣ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 1

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριζωμάτων)

1. ΑΝΔΡΕΑΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΑΝΑΝΙΑ 1

2. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΠΟΛΥΚΑΡΠΟΥ 4

3. ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΜΑΡΙΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 10

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σφηκιάς)

1. ΚΟΥΤΣΑΝΤΑ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 29

2. ΧΕΙΜΩΝΑ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 16

3. ΧΡΥΣΟΠΟΥΛΟΣ ΣΤΥΛΙΑΝΟΣ του ΛΕΩΝΙΔΑ 48

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριλόφου)

1. ΓΕΩΡΓΙΑΔΗΣ ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΣ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 14

2. ΙΓΝΑΤΙΟΥ ΣΟΦΙΑ (ΚΑΙΤΗ) του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 9

3. ΚΟΡΩΝΑΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 31

4. ΤΣΑΟΥΣΙΔΗΣ ΘΕΟΧΑΡΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 7

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριποτάμου)

1. ΔΗΜΗΤΡΙΑΔΗΣ ΚΟΣΜΑΣ του ΒΙΚΤΩΡ 10

2. ΘΕΟΔΩΡΙΔΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 10

3. ΣΟΥΝΑΠΟΓΛΟΥ (ΕΛΕΥΘΕΡΙΑΔΗ) ΑΝΤΙΓΟΝΗ του ΑΒΕΛ 8

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φυτείας)

1. ΖΑΦΕΙΡΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 34

2. ΠΛΗΚΑ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 10

3. ΠΛΩΜΑΡΙΤΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 7

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άμμος)

1. ΤΖΟΥΦΗ ΜΥΡΤΩ του ΧΡΗΣΤΟΥ 4

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δασκίου)

1. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΟΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΔΗΜΟΥ 34

2. ΚΑΤΣΙΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 13

3. ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 63

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας)

1. ΖΕΡΒΑ ΕΛΕΥΘΕΡΙΑ ΧΑΡΑ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 11

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κουμαριάς)

1. ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ ΧΡΥΣΑ ΜΑΡΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μετόχιο Προδρόμου)

1. ΚΟΝΤΟΓΙΑΝΝΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΘΕΟΔΩΡΟΥ 10

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πολυδένδρου)

1. ΑΝΤΩΝΑΚΑΚΗ ΑΛΕΞΙΑ του ΣΤΑΥΡΟΥ 63

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Συκέας)

1. ΤΕΤΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 8

https://www.pliroforiodotis.gr/index.php/news/society-menu/education-menu/92749-smarteching-education-4

methodos orizontio

kyriazis

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69