tsakiridis

Δείτε τις προσφορές!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας - Ανακαινίσεις

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

access ban20

super course

"Δράση με Γνώση": Οι σταυροί προτίμησης των υποψηφίων σε όλες τις τοπικές κοινότητες (τελικό)

Μετά την απόφαση που εξέδωσε το Πρωτοδικείο Βέροιας, η επίσημη σταυροδοσία των υποψηφίων σε όλες τις τοπικές κοινότητες στον συνδυασμό "Δράση με Γνώση" του Κώστα Βοργιαζίδη έχει ως εξής:

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Βαρβάρας

1. ΔΙΑΜΑΝΤΗ ΙΩΑΝΝΑ του ΣΤΕΡΓΙΟΥ 77

2. ΚΑΜΠΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 92

3. ΚΑΡΑΝΑΤΣΙΟΥ ΜΗΤΣΑ ΟΛΥΜΠΙΑ του ΗΛΙΑ  65

4. ΚΩΤΣΙΑΝΤΗΣ ΣΠΥΡΙΔΩΝ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 173

5. ΤΡΙΚΑΛΙΩΤΟΥ ΑΝΝΑ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 38

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίας Μαρίνης

1. ΑΣΦΑΛΤΙΔΟΥ ΔΕΣΠΟΙΝΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 30

2. ΠΑΠΑ ΣΟΦΙΑ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 269

3. ΣΤΟΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 170

Υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Αγίου Γεωργίου

1. ΒΑΝΤΣΗ ΕΛΕΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 137

2. ΚΑΡΑΤΖΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ (ΒΑΓΓΕΛΗΣ) του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 366

3. ΚΥΡΙΑΚΙΔΟΥ ΒΑΡΒΑΡΑ του ΙΩΑΝΝΗ 36

4. ΤΣΙΠΛΑΚΙΔΗΣ ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΣ του ΛΑΖΑΡΟΥ 125

5. ΤΣΟΥΚΑΛΑ ΕΛΕΝΗ του ΙΩΑΝΝΗ 176

6. ΧΑΤΖΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 308

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ασώματα)

1. ΚΟΥΚΟΥΡΔΗ ΧΡΥΣΟΥΛΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 67

2. ΜΙΧΑΛΟΠΟΥΛΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 73

3. ΜΩΫΣΙΔΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 25

4. ΧΕΙΜΩΝΟΠΟΥΛΟΣ ΕΠΑΜΕΙΝΩΝΔΑΣ του ΝΕΣΤΩΡΑ 266

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Βεργίνης)

1. ΔΕΛΗΜΑΝΗ ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΕΛΙΣΑΒΕΤ του ΑΡΓΥΡΙΟΥ 184

2. ΚΑΡΑΜΗΤΣΙΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 261

3. ΚΩΣΤΟΠΟΥΛΟΥ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΙΩΑΝΝΗ 35

4. ΛΑΖΟΠΟΥΛΟΣ ΕΥΡΙΠΙΔΗΣ (ΑΚΗΣ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 235

5. ΜΗΤΡΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 155

6. ΜΠΛΟΥΚΑΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 144

7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 108

8. ΠΑΠΟΥΛΙΔΟΥ ΑΓΓΕΛΙΚΗ του ΣΑΒΒΑ 58

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Γεωργιανών)

1. ΑΔΑΜΙΔΟΥ ΕΥΛΑΜΠΙΑ του ΑΔΑΜ 20

2. ΣΟΦΙΑΝΙΔΗΣ ΗΡΑΚΛΗΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 125

3. ΤΣΕΚΕΡΙΔΗΣ ΜΕΡΚΟΥΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 20

4. ΤΣΙΛΟΓΙΑΝΝΗ ΤΡΙΑΝΤΑΦΥΛΛΙΑ (ΦΥΛΛΙΩ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 30

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Διαβατού)

1. ΒΟΡΓΙΑΤΖΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 364

2. ΒΡΑΝΑ ΜΑΡΙΑ του ΙΩΑΝΝΗ 122

3. ΚΑΡΑΓΕΩΡΓΙΟΥ ΝΙΚΗ του ΧΑΡΑΛΑΜΠΟΥ 41

4. ΚΕΧΑΓΙΟΓΛΟΥ ΞΕΝΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 37

5. ΜΟΥΡΑΤΙΔΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 81

6. ΦΩΤΟΠΟΥΛΟΣ ΠΡΟΚΟΠΙΟΣ του ΘΩΜΑ 128

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κάτω Βερμίου)

1. ΚΟΖΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ 148

2. ΜΗΤΡΟΥΛΑ ΜΑΡΙΑ-ΕΛΕΝΗ του ΛΕΩΝΙΔΑ 113

3. ΝΤΙΜΟΥ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 54

4. ΦΑΡΣΑΡΩΤΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 485

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Κουλούρας)

1. ΑΓΓΕΛΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 218

2. ΕΥΘΥΜΙΑΔΗΣ ΜΕΛΕΤΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 76

3. ΚΑΒΒΑΖΙΔΟΥ ΦΩΤΕΙΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 8

4. ΣΙΣΚΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 37

5. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΥ ΠΑΡΑΣΚΕΥΗ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 290

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Λυκόγιαννης)

1. ΑΜΟΙΡΙΔΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 97

2. ΔΕΛΗΣΑΒΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΘΩΜΑ 140

3. ΚΙΟΥΤΑΧΙΑΛΗ ΑΓΝΗ του ΚΥΡΙΑΚΟΥ 60

4. ΚΟΥΤΣΟΥΚΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΠΡΟΔΡΟΜΟΥ 63

5. ΤΣΙΦΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 149

6. ΧΟΥΡΣΟΥΖΙΔΟΥ ΣΥΜΕΛΑ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 36

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Μακροχωρίου)

1. ΑΘΑΝΑΣΙΑΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 275

2. ΑΡΓΥΡΙΟΥ ΤΗΛΕΜΑΧΟΣ του ΠΑΝΑΓΙΩΤΗ 136

3. ΓΑΒΡΙΗΛ ΜΑΡΙΑ του ΘΩΜΑ 99

4. ΓΙΑΝΝΑΚΟΒΙΤΗΣ ΣΤΑΥΡΟΣ του ΔΗΜΟΣΘΕΝΗ 279

5. ΙΩΑΝΝΙΔΗ ΧΡΙΣΤΙΝΑ του ΒΛΑΔΙΜΗΡΟΥ 13

6. ΚΕΧΑΪΔΗΣ ΧΡΥΣΟΒΑΛΑΝΤΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 532

7. ΚΥΡΑΤΛΙΔΗΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΟΡΔΑΝΗ 197

8. ΜΩΫΣΙΔΗΣ ΙΩΣΗΦ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 35

9. ΠΕΧΛΙΒΑΝΙΔΗΣ ΕΜΜΑΝΟΥΗΛ του ΧΡΗΣΤΟΥ 115

10. ΣΥΜΕΩΝΙΔΟΥ ΠΑΝΑΓΙΩΤΑ του ΠΑΝΤΕΛΕΗΜΟΝΟΣ 24

11. ΤΑΓΚΑΛΙΔΟΥ ΕΥΘΥΜΙΑ (ΕΦΗ) του ΤΗΛΕΜΑΧΟΥ 23

12. ΤΣΑΜΟΥΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 120

13. ΤΣΙΝΑΦΟΡΝΙΩΤΟΥ ΕΥΦΡΟΣΥΝΗ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 226

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Νέας Νικομήδειας)

1. ΕΥΤΗΡΙΑΔΗΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 196

2. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΠΑΥΛΟΥ 240

3. ΣΤΑΦΥΛΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΟΥΛΗΣ) του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 92

4. ΤΣΙΓΚΟΓΙΑΝΝΗΣ ΠΕΤΡΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 216

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Παλατιτσίων)

1. ΛΑΖΑΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 116

2. ΜΟΣΧΟΠΟΥΛΟΥ ΕΛΕΝΗ του ΦΙΛΙΠΠΟΥ 80

3. ΠΑΠΑΝΤΩΝΗΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 141

4. ΣΕΡΔΑΡΗ ΟΥΡΑΝΙΑ του ΧΡΗΣΤΟΥ 69

5. ΤΣΑΠΡΑΝΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ (ΣΑΚΗΣ) του ΗΛΙΑ 344

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Πατρίδος)

1. ΚΑΓΚΕΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 121

2. ΚΑΛΑΪΤΖΙΔΟΥ ΜΑΡΙΑ του ΣΤΕΦΑΝΟΥ 64

3. ΚΟΥΠΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΕΛΕΥΘΕΡΙΟΥ 34

4. ΚΟΥΠΙΔΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΜΙΧΑΗΛ 21

5. ΜΩΥΣΙΔΗΣ ΘΕΜΙΣΤΟΚΛΗΣ του ΑΝΑΣΤΑΣΙΟΥ 95

6. ΠΑΛΟΥΚΙΔΟΥ ΕΡΡΙΚΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 82

7. ΣΙΔΗΡΟΠΟΥΛΟΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΧΡΗΣΤΟΥ 259

8. ΥΦΑΝΤΙΔΟΥ ΓΕΩΡΓΙΑ του ΧΡΙΣΤΟΦΟΡΟΥ 47

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ράχης)

1. ΖΗΣΟΠΟΥΛΟΥ ΣΜΑΡΑΓΔΑ (ΡΟΥΛΑ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 78

2. ΜΑΡΓΑΡΙΤΟΠΟΥΛΟΣ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 179

3. ΜΑΥΡΟΜΑΤΙΔΗΣ ΔΗΜΟΣΘΕΝΗΣ του ΕΥΑΓΓΕΛΟΥ 127

4. ΡΙΣΣΟΥ ΣΟΦΙΑ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 69

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Ριζωμάτων)

1. ΓΡΗΓΟΡΟΠΟΥΛΟΥ ΙΩΑΝΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 44

2. ΔΕΛΛΑΣ ΑΛΕΞΑΝΔΡΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 227

3. ΔΟΜΑΝΟΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 246

4. ΜΕΛΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 263

5. ΜΠΙΚΟΣ ΒΑΣΙΛΕΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 114

6. ΜΠΡΑΝΤΗ ΑΘΑΝΑΣΙΑ του ΦΩΤΙΟΥ 25

7. ΠΑΠΑΔΟΠΟΥΛΟΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 99

8. ΤΟΛΗ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΑ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 13

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Σφηκιάς)

1. ΓΚΑΡΑΒΕΛΗΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 158

2. ΠΕΤΣΑΒΑΣ ΑΝΤΩΝΙΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 63

3. ΤΣΟΛΑΚΗ ΑΘΗΝΑ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 139

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριλόφου)

1. ΒΛΑΧΟΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 56

2. ΔΟΥΛΓΕΡΙΔΗΣ ΑΘΑΝΑΣΙΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 51

3. ΘΕΟΔΩΡΑΚΗ ΒΑΣΙΛΙΚΗ του ΠΑΥΛΟΥ 12

4. ΚΑΡΑΓΙΑΝΝΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ του ΑΝΤΩΝΙΟΥ 125

5. ΚΟΥΠΑΤΣΙΑΡΗΣ ΔΗΜΗΤΡΙΟΣ του ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΥ 37

6. ΜΠΕΛΛΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 16

7. ΠΑΤΣΙΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΣΩΤΗΡΙΟΥ 19

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Τριποτάμου)

1. ΑΜΟΙΡΙΔΟΥ ΚΥΡΙΑΚΗ (ΚΙΚΗ) του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 73

2. ΑΡΑΠΙΔΗΣ ΕΥΑΓΓΕΛΟΣ του ΓΡΗΓΟΡΙΟΥ 198

3. ΙΩΣΗΦΙΔΟΥ ΧΑΛΚΟΠΟΥΛΟΥ ΦΑΝΗ του ΧΡΗΣΤΟΥ 115

4. ΤΣΑΝΑΣΙΔΗΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΓΕΩΡΓΙΟΥ 261

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι σύμβουλοι δημοτικής κοινότητας Φυτείας)

1. ΑΜΒΡΑΚΙΔΟΥ ΑΝΑΣΤΑΣΙΑ του ΑΧΙΛΛΕΩΣ 71

2. ΖΙΩΓΑΣ ΣΤΕΦΑΝΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 247

3. ΚΟΤΡΙΔΗΣ ΝΙΚΗΦΟΡΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 92

4. ΣΤΕΡΓΙΟΠΟΥΛΟΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΛΑΜΠΡΟΥ 154

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Άμμος)

1. ΣΙΤΑΣ ΓΕΩΡΓΙΟΣ του ΜΙΛΤΙΑΔΗ 83

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Δασκίου)

1. ΚΑΤΣΟΥΓΙΑΝΝΟΠΟΥΛΟΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΔΗΜΗΤΡΙΟΥ 25

2. ΠΑΓΟΥΡΑΣ ΕΥΘΥΜΙΟΣ του ΙΩΑΝΝΗ 66

3. ΠΑΠΑΒΑΣΙΛΕΙΟΥ ΝΙΚΟΛΑΟΣ του ΑΘΑΝΑΣΙΟΥ 80

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Καστανέας)

1. ΠΟΤΑΜΟΠΟΥΛΟΣ ΠΑΝΑΓΙΩΤΗΣ του ΑΝΔΡΟΚΛΗ 82

2. ΧΕΙΜΩΝΙΔΗΣ ΠΕΡΙΚΛΗΣ του ΔΙΟΝΥΣΙΟΥ 68

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Κουμαριάς)

1. ΤΖΗΜΑΣ ΚΩΝΣΤΑΝΤΙΝΟΣ του ΝΙΚΟΛΑΟΥ 135

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Μετόχιο Προδρόμου)

1. ΛΑΜΠΡΙΑΝΙΔΗΣ ΜΙΛΤΙΑΔΗΣ του ΣΩΚΡΑΤΗ 55

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Πολυδένδρου)

1. ΚΕΦΤΕΣ ΧΡΗΣΤΟΣ του ΒΑΣΙΛΕΙΟΥ 46

Δήμος Βέροιας (υποψήφιοι πρόεδροι δημοτικής κοινότητας Συκέας)

1. ΚΑΡΑΜΗΤΣΟΣ ΗΛΙΑΣ του ΘΩΜΑ 193

https://www.pliroforiodotis.gr/index.php/news/society-menu/education-menu/92749-smarteching-education-4

methodos orizontio

kyriazis

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69