tsakiridis

Δείτε τις προσφορές!

ΓΕΡΟΥΛΙΔΗΣ ΙΩΑΝΝΗΣ Εμπορία Ελαστικών - Ζαντών

ΦΩΤΙΑΔΗΣ  Θέρμανση - Κλιματισμός - Φυσικό Αέριο - Υγραέριο - Αντλίες Θερμότητας - Ανακαινίσεις

ΑΡΧΑΓΓΕΛΟΣ Γραφείο Τελετών

access ban20

pistofidis ban1

Αλεξάνδρεια: Ο Παναγιώτης Γκυρίνης γνωστοποίησε τους πρώτους υποψηφίους του

Η "Ώρα Ευθύνης", η παράταξη του δημάρχου Αλεξάνδρειας Παναγιώτη Γκυρίνη, παρουσίασε σήμερα την πρώτη ομάδα των υποψηφίων δημοτικών και τοπικών συμβούλων για τις εκλογές της 8ης Οκτωβρίου 2023 στο Δήμο Αλεξάνδρειας.

"Οι πρώτοι 165 υποψήφιοι και υποψήφιες του συνδυασμού μας (ακολουθεί κατάλογος με τα ονόματά τους) είναι μια δυνατή ομάδα που γνωρίζει και συνθέτει απόψεις και μπορεί να τις μετατρέπει σε έργο προς όφελος των συνδημοτών μας και των κατοίκων του Δήμου μας.

Είμαστε όλοι μαζί εδώ, άνθρωποι με διαφορετικά βιώματα, κοινωνικές ή πολιτικές καταβολές, επαγγελματικές πορείες, πολυεπίπεδη κοινωνική προσφορά. Είμαστε οι συνδημότες σας που ήταν, είναι και θα εξακολουθήσουν να παραμένουν ενεργοί σε κάθε πτυχή της δημόσιας ζωής του τόπου μας.

Είμαστε αυτοί που έχουμε συνεχή επαφή με την κοινωνία μας που εξελίσσεται, είμαστε αυτοί που ξέρουν να συνθέτουν και να συνδέουν το παλιό με το νέο, είμαστε αυτοί που κάνουμε πράξη την ανανέωση στο ψηφοδέλτιό μας σε πάρα πολύ μεγάλο ποσοστό.

Είμαστε η «Ώρα Ευθύνης», ο μοναδικός συνδυασμός που μπορεί να οδηγήσει το Δήμο μας ΥΠΕΥΘΥΝΑ, ΣΤΑΘΕΡΑ, ΜΠΡΟΣΤΑ!" αναφέρει η ανακοίνωση.

Ακολουθεί ο κατάλογος με τους πρώτους 165 υποψηφίους:

Υποψήφιοι / υποψήφιες για το Δημοτικό Συμβούλιο

1 Αγγέλη - Μπαμπίνα Δήμητρα του Χρήστου
2 Αδαμίδης Νικόλαος του Βασιλείου
3 Αδαμόπουλος Σωτήριος του Κωνσταντίνου
4 Γεωργίου Άννα του Σπυρίδωνος
5 Γιαγκιτζόγλου Λάζαρος του Δημητρίου
6 Γιαννάκης Νικόλαος του Σπυρίδωνος
7 Γιαννόπουλος Γεώργιος
8 Γιάντσης Τριαντάφυλλος του Αθανασίου
9 Γκόγκας Ευθύμιος του Δημητρίου
10 Δεινοπαππας Φώτιος του Στεργίου
11 Δελιόπουλος Στέφανος του Αντωνίου
12 Δεμπρόπουλος Θωμάς του Δημητρίου
13 Δριστάς Στέφανος του Ευαγγέλου
14 Εμμανουηλίδης Γεώργιος του Δημητρίου
15 Θεοδωρακόπουλος Σωτήριος του Αντωνίου

16 Καλότσης Σωτήριος του Αθανασίου
17 Καμανάς Νικόλαος του Γεωργίου
18 Καπατζά Καλλιόπη του Νικολάου
19 Κιοσέογλου Ιερεμίας του Αντωνίου
20 Κορτσινίδου Μαριάννα του Χρυσόστομου
21 Κούγκα Αικατερίνη του Δημητρίου
22 Κούγκας Αθανάσιος του Στεφάνου
23 Κραχάλας Αντώνιος του Δημητρίου
24 Λαφαζάνη Ελένη του Δημητρίου
25 Λάχανης Ευάγγελος του Αποστόλου
26 Μητράκος Δημήτριος του Βασιλείου
27 Μοσχοπούλου Θεοδώρα του Γεωργίου
28 Μοσχοπούλου Όλγα του Ευαγγέλου
29 Μπαλιοπούλου Δάφνη του Γεωργίου
30 Μπενίσκος Δημήτριος του Λεωνίδα
31 Μπουκουβάλας Αθανάσιος του Γεωργίου
32 Ουζούνη Ελένη του Μερκούριου
33 Παγγούρας Αθανάσιος του Βελισσάριου
34 Παναγιωτίδης Μιχαήλ του Κωνσταντίνου
35 Παντόπουλος Αθανάσιος του Γεωργίου
36 Παπαγεωργόπουλος Ευάγγελος του Αντωνίου
37 Παράσχος Στέργιος του Δημητρίου
38 Πενόπουλος Δημήτριος του Αριστείδη
39 Πετκόπουλος Γεώργιος του Νικολάου
40 Σακαλής Δημήτριος του Χρήστου
41 Σαλτουρίδης Χαράλαμπος του Νικολάου
42 Σαμαράς Δημήτριος του Γεωργίου
43 Σαρακατσιάνος Νικόλαος του Ιωάννη
44 Σουρλόπουλος Νικόλαος του Βασιλείου
45 Τόκας Σωτήριος του Δημητρίου
46 Τοπαλίδου Γεωργία του Τηλέμαχου
47 Τσακιρίδης Κωνσταντίνος του Σάββα
48 Χατζής Αναστάσιος του Αθανασίου
49 Χόκια Θωμάς του Φλαμούρ

Υποψήφιοι / υποψήφιες για τα τοπικά συμβούλια

1 Αγαθαγγέλου Αναστάσιος του Προδρόμου
2 Αγγελόπουλος Βασίλειος του Δημητρίου
3 Ακριβόπουλος Δημήτριος του Κωνσταντίνου
4 Αλευράς Παναγιώτης του Ευαγγέλου

5 Αμπατζής Δημήτριος του Νικολάου
6 Ανδρέου Βασίλειος του Κωνσταντίνου
7 Αργιαντόπουλος Στέφανος του Ευθυμίου
8 Αργυρόπουλος Θεόδωρος του Γρηγορίου
9 Ασβεστά Ευφροσύνη του Κωνσταντίνου
10 Βενιοπούλου Δήμητρα του Θωμά
11 Βουλτσινός Βασίλειος του Αριστείδη
12 Γατοπούλου Ξένια του Σωτηρίου
13 Γεωργίου Κωνσταντίνος του Σπυρίδωνος
14 Γιαννόπουλος Δημήτριος του Αντωνίου
15 Γιαννόπουλος Ευάγγελος
16 Γιατζιτζόγλου Αικατερίνη του Γεωργίου
17 Γκαλτσίδης Ιωάννης του Αναστασίου
18 Γκρέμπας Ιωάννης
19 Γουσιόπουλος Γρηγόριος του Γεωργίου
20 Γρηγοριάδου Ευαγγελία του Αθανασίου
21 Γρηγορόπουλος Ευάγγελος του Γεωργίου
22 Δαδαβέλα Αικατερίνη του Χρήστου
23 Δαρδακούλης Γεώργιος του Νικολάου
24 Δεληπάλας Ευάγγελος του Χαράλαμπου
25 Δελιοπούλου Σοφία του Γεωργίου
26 Διακόπουλος Ιωάννης του Διονυσίου
27 Διάλλα Δήμητρα του Γεωργίου
28 Διάλλα Ευαγγελία του Δημητρίου
29 Διαμαντοπούλου Κωνσταντίνα του Πέτρου
30 Δόμος Νικόλαος του Χρήστου
31 Δούμπης Στέφανος του Αποστόλου
32 Εσερπόγλου Δημήτριος του Κωσνταντίνου
33 Ηλίας Χρήστος του Δημητρίου
34 Θεοδωρακέλης Κωνσταντίνος του Μαρίνου
35 Θεοδωρακόπουλος Σταύρος του Ιωάννη
36 Θεοδωρόπουλος Νικόλαος του Σωτηρίου
37 Θεοδώρου Κωνσταντίνος του Εμμανουήλ
38 Καλαμπούκα Μαρία του Κωνσταντίνου
39 Καλαμπούκας Νικόλαος του Γεωργίου
40 Καμπατζά Παναγιώτα του Νικολάου
41 Καραβάρας Θωμάς του Αθανασίου
42 Καραγιάννη Ιωάννα του Κωνσταντίνου
43 Καραγκιοζόπουλος Κωνσταντίνος του Γεωργίου
44 Καραγκούνη Μαρία του Δημητρίου
45 Καραλιοπούλου Αλίκη του Ιωάννη
46 Καραπατσάς Βασίλειος του Γεωργίου
47 Καρέλης Χρήστος του Κωνσταντίνου

48 Καταφυγιώτης Βασίλειος του Θεδώρου
49 Κατσίδης Θεόδωρος του Νικολάου
50 Κεϊσίδης Ιωάννης του Χρήστου
51 Κεφάλας Σπυρίδων του Δημητρίου
52 Κιζηρίδου Ελένη του Γεωργίου
53 Κοκοφτόπουλος Θωμάς του Κωνσταντίνου
54 Κούκλας Αντώνιος
55 Κουκλας Γρηγόριος του Γεωργίου
56 Κουλερίδης Κωνσταντίνος του Χαραλάμπου
57 Κωτσογιαννίδου Μαρία του Γεωργίου
58 Λακασάς Γεώργιος του Αποστόλου
59 Λεπιδάς Χρήστος του Ιωάννη
60 Λιότσιου Καλλιόπη του Γρηγορίου
61 Λιότσος Βασίλειος του Σωτηρίου
62 Λουκίδου Εύη του Γεωργίου
63 Μακρυγιάννης Χρήστος του Παρασκευά
64 Μαλλιάρας Γεώργιος του Δημητρίου
65 Μαλογιάννης Κωνσταντίνος του Ευαγγέλου
66 Μαντάκη Μαγδαλινή του Σταύρου
67 Ματελόπουλος Δημήτριος του Προδρόμου
68 Μέρδα Έφη του Κωνσταντίνου
69 Μπάνα Βασιλική του Αντωνίου
70 Μπανταδάκη Μαρία του Ευαγγέλου
71 Μπαρλάκας Βασίλειος του Μιχαήλ
72 Μπατσίλης Ιωάννης του Γεωργίου
73 Μπενή Φωτεινή του Νικολάου
74 Μπενίσκου Ευδοξία του Φωτίου
75 Μπίτζιου Ερμιόνη του Αθανασίου
76 Μπογιαννίδης Δημήτριος του Κωνσταντίνου
77 Μπόκαρης Κωνσταντίνος του Θωμά
78 Μπούσκας Σωτήριος του Αποστόλου
79 Μπρισίμης Κωνσταντίνος του Αποστόλου
80 Νατσούρας Βασίλειος του Απόστολου
81 Νταούκας Σωτήριος του Αντωνίου
82 Ορφανός Κωνσταντίνος του Νικολάου
83 Πανταζόπουλος Αριστοτέλης του Γεωργίου
84 Παντόπουλος Κωνσταντίνος του Αντωνίου
85 Παντοπούλου Μάρθα του Διονυσίου
86 Παρσόπουλος Βασίλειος του Θωμά
87 Παρσόπουλος Δημήτριος του Αντωνίου
88 Πάσχος Ιωάννης του Σπυρίδωνα
89 Πένογλου Μαργαρίτα του Μόσχου
90 Πετικοπούλου Σταυρούλα

91 Πετκόπουλος Αντώνιος του Δημητρίου
92 Π ιπέρκος Δημήτριος του Σωτηρίου
93 Πολημένος Σταμάτης του Ιωάννη
94 Σιδηροπούλου Γενοβέφα του Παναγιώτη
95 Ταμαμουνά Μαρία του Σάββα
96 Τζουμάκα Ειρήνη του Χρήστου
97 Τόκα Σοφία του Σταύρου
98 Τόκας Βασίλειος του Ιωάννη
99 Τόκας Χρήστος του Ιωάννη
100 Τόλιος Ευθύμιος του Σπυρίδωνος
101 Τορναζάκη Αθηνά του Αριστείδη
102 Τουτουντζίδης Σταύρος του Αντωνίου
103 Τράντος Αθανάσιος του Ιωάννη
104 Τριακαλόπουλος Ευάγγελος του Κων/νου
105 Τριανταφυλλοπούλου Ελισσάβετ του Θωμά
106 Τριανταφύλλου Μαρία του Κυριαζή
107 Τσακμακίδου Όλγα του Παύλου
108 Τσακσταρης Νικόλαος
109 Τσορακλίδης Χαράλαμπος του Κωσταντίνου
110 Φανάρα Αλεξάνδρα του Βασιλείου
111 Φιλιπποπούλου Μαρία - Μαγδαλινή του Φωτίου
112 Φιλίππου Φίλιππος του Κωνσταντίνου
113 Φωτάκης Γεώργιος του Χρήστου
114 Χατζοπούλου Αθανασία του Θεοδώρου
115 Χλιαρόπουλος Κωνσταντίνος του Αργυρίου
116 Χούχας Απόστολος του Σωτηρίου

Σταδιακά θα ακολουθήσουν και άλλες ανακοινώσεις της «Ώρας Ευθύνης» σχετικές με υποψηφιότητες δημοτικών και τοπικών συμβούλων.

Επίσης, τη Δευτέρα 21 Αυγούστου θα πραγματοποιηθεί παρουσίαση των (έως εκείνη την ημέρα) υποψηφίων δημοτικών και τοπικών συμβούλων.

methodos orizontio

https://www.pliroforiodotis.gr/index.php/news/society-menu/education-menu/92749-smarteching-education-4

meta morfo22

protonio ban egraf

savantidou ban

ΦΡΟΝΤΙΣΤΗΡΙΟ ΠΡΟΤΥΠΟ

sidiropoulos

studio 69